MOTOR YACHT CHARTER,

To be classed as a yacht as opposed to a boat the international Commercial Yacht Code states that a vessel needs to be at least 10 meters in length The advantage of a motor yacht is the convenience of speed, today we see nearly all yachts are in this category but in various classes. 

Yacht charters are different from cabin charters in many ways, primarily the entire yacht is chartered by one group, a cabin charters aim is to provide a cruise for larger groups, therefore cabin charters have smaller cabins and bathrooms, on a private chartered motor yacht you will have a larger more luxurious cabin with your very own private bathroom with WC and shower, often featuring air conditioning and generators that offer the highest luxury whilst sailing in Turkey

Deluxe Gulets
Luxury Gulet Charter
Ece Exclusive Charter

We can offer deluxe charters, where again the amount of room, storage, quality of materials and the menu's are of a higher standard, often on a deluxe cruise the facilities for water sports will also be more varied. Each cabin will have air conditioning, TV, bathroom, shower, WC, hair dryer and often a  mini bar. There will also be extensive sunbathing areas, with custom made comfortable luxurious sunbathing mattresses.

To be able to travel long distances in a short period of time motor yachts today are usually designed using fiberglass or steel. Typically they have two or more large engines to enable high-speed cruising.

They can be rented without personal, or by persons licensed to practice, staff hire is preferred. Luxury Motor Yachts incorporate every comfort with quality of fixtures and fittings and amenities in mind, offering blue cruise enthusiasts 5 star treatment whilst at sea.

You can rent from the ports of Bodrum, Bozburun, Marmaris, Gocek and Fethiye. 


Motor Yacht Charter please contact us for detailed rental conditions


 
1 - 30 Pages, Total 77 Motor Yachts

TUANA 07 (GÜNÜBİRLİK)

Günübirlik mavi tur planınızda motoryat farkı ile Fethiye ve koylarında unutulmaz bir gün için hizmetinizdedir. Tuana 07 Motoryatı.

Starting from
€ 450

BAVARIA 27 (GÜNÜBİRLİK)

Bavaria 27 teknemiz 2 kabin 4 kişilik kapasitesi ile tecrübe ve yeterlilik belgesi olan yolcularımız için mürettebatsız hizmet verme avantajı sunar. Bavaria 27

Starting from
€ 400

M/Y ASLI NİL

11 metre uzunluğa sahip lüks şekilde tasarlanmış motoryatımız Göcek koylarında mavi yolculuk hizmeti verebilmektedir. Dileyen misafirlerimiz günübirlik, dileyen misafirlerimiz ise bir kaç günlük kiralama yaparak eşsiz koylarda teknemiz ile gezinti yapabil

Starting from
€ 300

AEGEAN ANGEL

16 metre ve 2 kabinli motoryatımnız Aegean Angel, 4 kişiye kadar olan gruplarınıza konforlu bir mavi yolculuk hizmeti sunmaktadır. M/Y Aegean Angel

Starting from
€ 900

DAMLA

Damla Motoryat Göcek çıkışlı mavi yolculuk turlarınızda 4 kişiye kadar küçük gruplarınız için idealdir.

Starting from
€ 450

ZEUS

Lüks donanımı ve modern tarzıyla dikkat çeken Zeus Motoryat Bodrum çıkışlı mavi yolculuk hizmeti vermektedir.

Starting from
€ 1000

DB 1

DB1 Motoryat ekonomik fiyatı ve konforlu yaşam alanlarıyla 4 kişilik küçük gruplarınız için Göcek çıkışlı mavi yolculuk hizmeti vermektedir.

Starting from
€ 400

PRINCESS V50

2004 Yılı üretimi 1 Master , 1 Twin kabin , 4 yolcu kapasiteli lüks motor yat küçük aile ve arkadaş gruplarınız için tercih edebileceğiniz konforlu bir seçenektir.

Starting from
€ 800

ATLAS

Günübirlik veya konaklamalı motor yat arayan misafirlerimiz için ideal bir seçenek olan Atlas, Fethiye çıkışlı hizmet vermektedir.

Starting from
€ 600

M/Y DRAGUT

13 metre boyunda olan yatımız 4 kişiye kadar motoryat tutkunlarına bodrum bölgesinde ekonomik sınıfta mavi yolculuk hizmeti vermektedir. M/Y Dragut

Starting from
€ 700

ÖZBEN

Lüks kategoride yer alan motoryatımız, konaklamalı 4 kişiye, günlük turlarda da 12 kişiye kadar olan gruplarınıza mavi yolculuk hizmeti verebilmektedir. M/Y Özben Yatı

Starting from
€ 500

AKYA

15 metre 2 kabin Akya motoryat yatılı 4 kişi, günübirlik 12 kişiye kadar Göcek koylarında hizmet verebilmektedir.

Starting from
€ 600

SİM - AY

Göcek ve Fethiye başlangıçlı mavi turlarda, 4 kişi kapasiteli teknemiz 1 personeli ile hizmet vermektedir. M/Y Sim-Ay Motoryat

Starting from
€ 400

MY SYANA

14 metre boyunda , 2 kabiniyle Bodrum çıkışlı mavi yolculuk hizmeti veren teknemiz ekonomik fiyatıyla dikkat çekmektedir.

Starting from
€ 600

M/Y ECE 2

22 metre boyunda , modern tasarımıyla mavi yolculuk hizmeti veren Ece 2 Motoryat Göcek çıkışlı turkuaz sularda tatilinizi unutulmaz kılacaktır.

Starting from
€ 750

PRINCESS 56

Princess 56 motoryat ile Göcek koylarında konforlu bir mavi yolculuk deneyimi için sizleri bekliyor.

Starting from
€ 1000

M/Y LIVE

Modern tasarımı ve mavi yolculuk için son derece donanımlı olarak döşenmiş olan teknemiz Fethiye çıkışlı turlarınızda hizmet vermektedir.

Starting from
€ 950

JUNE 2

Modern tasarımıyla dikkat çeken June Motoryat , özenle döşenmiş kabinleri ve geniş yaşam alanlarıyla unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi sunmaktadır.

Starting from
€ 1250

DEEP BLUE

18 metre uzunluğundaki, 3 kabinli teknemiz mavi yolculuk planlarınız için hizmetinizdedir. M/Y Deep Blue

Starting from
€ 1500

Starting from
€ 850

FLY MOTORYAT

Göcek Limanında bulunan 20 metre boyundaki teknemizde 1 master, 1 double ve 1 ranzalı kabin bulunmaktadır. Mavi tur severlerin beklentilerini karşılamak üzere teknemizde 1 kaptan ve 1 aşçı hizmet verir.

Starting from
€ 700

LIBERTY

2020 yılında refit olan, 19 metre, 3 kabin, 6 yolcu kapasiteli bu motor yat ile Göcek Koylarının tadını çıkarabilirsiniz.

Starting from
€ 850

ALEX MOTOR YACHT

19 metre 3 kabin M/Y Alex 6 kişiye kadar olan gruplarına Göcek Koyları ve adalarında unutulmaz bir mavi yolculuk sunar.

Starting from
€ 1000

PERLA

15 metre uzunluğundaki teknemiz ile mavi yolculuk keyfini ekonomik ve konforlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. M/Y Perla Motoryat

Starting from
€ 600

AY-BA TUR

Ay-Ba Tur teknesi altı kişiye kadar yatılı, on kişiye kadar da günübirlik turlarda Göcek ve çevresinde mavi tur organizasyonlarınızda sizlerin hizmetindedir.M/Y Ay-Ba Tur

Starting from
€ 400

JOEY

18,20 metre uzunluğundaki teknemiz, mavi yolculuk planlarınızda 6 kişiye kadar olan gruplarınıza hizmet vermektedir. M/Y Joey Motoryatı

Starting from
€ 1250

NEFES

Çamlı koyundan başlayan turlara ev sahipli eden 6 kişi kapasiteli teknemiz ile Gökova körfezi - Akyaka ve civarında mavi yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Starting from
€ 500

AVRORA

Avrora isimli motor yat 2021 yılında tamamen yenilenmiş olup 1 Master , 1 Double , 1 Twin kabiniyle 6 Yolcu kapasitesiyle Marmaris'in Selimiye Limanı'ndan çıkışla misafirlerine hizmet etmektedir.

Starting from
€ 1200

AZIMUT 68 ASLAN

Azimut 68 2020 model motor yatımız 1 master - 1 double - 1 twin lüks kabini ile hizmet etmektedir. Göcek - Fethiye bölgesinin eşsiz güzellikteki koylarında tatil planınız için güler yüzlü ve deneyimli personeli ile hizmetinizdedir.

Starting from
€ 1300

MY STORY 1

16 metre uzunluğu, 3 kabin, 6 yolcu kapasitesiyle bu lüks motoryat, Göcek Koyları'nda mavi yolculuk hizmeti vermektedir.

Starting from
€ 900